Horse Super Joint flex

İçeriğindeki Glukozamin, Kontriotin ve MSM sayesinde eklem sağlığını koruyan bir formülasyona sahiptir. Yarışlar ve ağır antremanlarda eklemlerin zarar görmesini engeller zarar gören eklem yapılarının onarılmasına katkı sağlar ve eklem üzerindeki stresi azaltır. Kronit artritis olgularında destek maksatlı kullanılması iyileşmeyi hızlandırıcı etki göstermektedir.

Kategoriler: Etiketler: , ,

Horse Super Joint flex

”Mobilite desteği” 

 Kullanım Amacı: İçeriğindeki Glukozamin, Kontriotin ve MSM sayesinde eklem sağlığını koruyan bir formülasyona sahiptir. Yarışlar ve ağır antremanlarda eklemlerin zarar görmesini engeller zarar gören eklem yapılarının onarılmasına katkı sağlar ve eklem üzerindeki stresi azaltır. Kronit artritis olgularında destek maksatlı kullanılması iyileşmeyi hızlandırıcı etki göstermektedir.

  • Eklem sağlığını korur
  • Tırnak sağlığını korur (Çinko şelatı ve mangan)
  • Hareket kabiliyetini artırır
  • Eklemlerdeki yangıyı giderici etkiye sahiptir
  • Anti oksidan etki gösterir (Vitamin E)

Kullanım şekli :

Eklem sağlığının korunması için: 25 gram / günde. 3 hafta boyunca aralıksız kullanılmalıdır. Yılda 4-5 kez 3’er hafta kullanılması tavsiye edilir.

Eklem sağlığı ile ilgili şüphe durumunda: 50 gram günde 2 hafta, arkasından 25 gram günde 2 hafta olmak üzere 1 ay kullanılmalıdır.

Yarışlarda: yarıştan 1 hafta önce başlanır ve yarıştan 3 gün sonra bırakılır günde 25 gram olarak kullanılmalıdır.

Yarıştan en az 96 saat önce kullanımı bırakılmalıdır(Glucosamin)

Hayvan Cinsi

Ürün Cinsi

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Horse Super Joint flex” için yorum yapan ilk kişi siz olun