Dezinfex Facid 333

Dezinfex Facid 333

Fosforik asit bazlı ve köpüren formulasyonu sayesinde tüm alet ekipman, özellikle paslanmaz yüzeylerdeki kireç, tuz kalıntıları, su lekeleri ve diğer mineral  lekelerini sökerek temizler ve parlak bir görünüm kazandırır.

Kategoriler: Etiketler: ,

Dezinfex Facid 333

Fosforik asit bazlı ve köpüren formulasyonu sayesinde tüm alet ekipman, özellikle paslanmaz yüzeylerdeki kireç, tuz kalıntıları, su lekeleri ve diğer mineral  lekelerini sökerek temizler ve parlak bir görünüm kazandırır.

Kullanım alanı: Tüm alet ve ekipmanların paslanmaz yüzeyleri, sağımhane ve sağım sistemi borularının paslanmaz yüzeylerinin temizlenmesi ve parlatılması ve seramik yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Bilinmeyen yüzeylere karşı dikkatli kullanılmalıdır, zarar verebilir.

Bileşenleri ve teknik detayı:
• Fosforik asit <% 40 Köpük yapıcı Sürfaktan maddeler (yüzey aktif maddeler) yüzey
koruyucular ve sert sularda etkinliği korumak için şelat yapıcı ajanlar içerir.
• pH 1-2
• Dezinfex Falka 333 Royal ilacın tescilli bir ürünüdür.

Kullanım öncesi dikkat edilmesi gereken önemli hususlar:
Uygulayıcı kişilerin bir şey yiyip içmemesi, ellerine eldiven giymesi gerekmektedir. Uygulanacak yüzeyin önceden sıcak su ile kaba kirler bakımından temizlenmesi ve ıslatılması sağlanmalıdır.

Kullanım şekli ve dozaj:
Dezinfex Facid 333 %4-6 (10 lt suya dört ila altı çay bardağı) oranında sulandırılarak kullanılır. Özellikle köpük makinası ile köpük haline getirilip paslanmaz yüzeylere sıkılması ve 5-10 dk sonra durulanması oldukça etkilidir. Sünger veya fırça yardımı ile köpürtülerek yüzeyler kireç ve mineral lekelerinden temizlenir. Kullanılan suyun sıcak olması Dezinfex Facid 333 nin etkinliğini artırır ancak 60 C dereceyi geçmemelidir.

Avantajları :
√ Asit içeriği ve yüksek sürfaktan madde içeriği: Paslanmaz yüzeyler ile seramik yüzeylerdeki tuz, kireç, oksit ve mineral lekelerini söker parlaklık verir.
√ Stabil (kalıcı) köpük özelliği: ürünün kirli yüzeyle daha iyi bütünleşmesini ve temas süresinin uzamasını sağlamaktadır.
√ Paslanmaz yüzey parlatıcısı: Pürüzsüz yüzey sağlayarak bakterilerin yuvalanmasını önler. Fayans kaplı duvar ve yer temizliği için ideal.
√ Yüksek sert su toleransı: İçeriğindeki antiskalant (iyon bağlayıcı maddeler, şelat yapıcı ajanlar) sayesinde Demir, Kalsiyum, magnezyumu yüksek sert sularda bile kireç oluşumunu engelleyerek istenilen temizliği sağlar.

Malzeme uyumu
Tekniğine uygun olarak kromlanmış malzemeler , paslanmaz çelik, PVC, PTFE, plastikler, teflon ve fayans, seramik kaplanmış yüzeylerde kullanılır. İçeriği bilinmeyen yüzeylere karşı dikkatli kullanılmalıdır. En azından az bir kısım denenmek suretiyle kullanılmalıdır. Aluminyum, emaye, mermer ve galvanizli yüzeylere zarar verir.

Taşıma, depolama ve güvenlikle ilgili bilgiler:
Orijinal konteyneri içerisinde taşınmalı ve depolanmalıdır. Depolanacağı ortam serin havadar ve ışıksız olmalıdır. Alkalilerden uzak depolanmalıdır. Etiketinde yer alan güvenlik bilgilerine harfiyen uyulmalıdır. Alkali içeren ürünlerle birlikte kullanılmamalıdır. Sulandırılmamış hali deri ve gözler için tahriş edicidir. Koruyucu gözlük, eldiven ve maske kullanılmalıdır. Kullanım sırasında çıkan gaz solunmamalıdır.

Ambalajlama şekli: 5 lt, 20 lt, 220 lt, 1000 lt

Kullanım süresi: Üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Dezinfex Facid 333” için yorum yapan ilk kişi siz olun