Bicarmix

Kesif yem tüketimine bağlı işkembe asitleşmesi tüm geviş getirenlerde ciddi bir sorundur.

Bicarmix; 80 gram/gün/baş sodyum bikarbonat verecek şekilde formüle edilmiştir.

Dolgu maddesi tamamen Sodyum bikarbonattan oluşan Bicarmix; hayvanların ihtiyacını karşılayacak oranda vitamin ve mineral ihtiva etmektedir.

Kategoriler: Etiketler: ,

Bicarmix

‘MAYALI, BİYOTİNLİ VE TAMPONLAYICI’

RUMEN TAMPONLAYICI; VİTAMİN, MİNERAL VE MAYA KARIŞIMI

‘Besi Hayvanları, Süt İnekleri, Kuzu&buzağı Büyütme Beef&Dairy’

Kesif yem tüketimine bağlı işkembe asitleşmesi tüm geviş getirenlerde ciddi bir sorundur. Bicarmix; 80 gram/gün/baş sodyum bikarbonat verecek şekilde formüle edilmiştir.. Dolgu maddesi tamamen Sodyum bikarbonattan oluşan Bicarmix; hayvanların ihtiyacını karşılayacak oranda vitamin ve mineral ihtiva etmektedir.

Faydaları:

Rumen’deki asitliği düzenler ve sindirimin daha iyi yapılmasına katkı sağlar. Asidozise bağlı karın şişkinliğini önler, yemden yaralanmayı artırır. Hayvanların daha sağlıklı ve verimli olmasını sağlar. Büyüme ve gelişmeye, et ve süt verimine katkı sağlar. Döl tutma, ayak problemlerinin çözülmesinde yardımcıdır.

İçerik her bir kg’da:  Sodium Bicarbonate %77,1 dolgu maddesi olarak,  Fosfor, Kalsiyum, Magnezyum, Vitamin A: 1.200.000 IU, Vitamin D3: 240.000 IU, Vitamin E, Biotin,  Niasin, iyot, kobalt, selenyum, canlı maya ve diğer besleyici unsurlar… İçeriğin tamamı için lütfen ürün etiketini inceleyiniz.

Kullanım Şekli ve dozu:

Besi hayvanlarına: 60-80 gram/gün Süt ineklerine 100 gram/gün Buzağılara: 20 gram/gün Besi toklularına: 10 gram/gün  Kuzulara 2-5 gram/gün

Belirtilen dozlar yeme katılacaksa 100 kg yem için 1 kg Bicarmix katılması önerilir.

Depolama Şekli :Serin,kuru,ışıksız ortamda muhafaza edilmelidir.

Ambalaj: 25 kg kraft torbalarda veya kovalarda.

Hayvan Cinsi

,

Kullanım Amacı

, , ,

Ürün Cinsi

Ürün Yapısı

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Bicarmix” için yorum yapan ilk kişi siz olun