Agita Sinek ilacı

AGİTA 10 WG. hayvan barınaklarında yapılacak olan ergin karasinek mücadelesinde sprey veya boyama şeklinde kullanılabilen ani ve uzun etkili insektisittir.

Kategoriler: Etiketler:

KULLANIM ŞEKLİ

Uygulamanın etkinliği için, sineklerin ürünü yiyebile­cekleri yüzeylere uygulama yapmak gerekir. Bu ne­denle boyama ya da sprey yerleri olarak, sineklerin kondukları ılık güneşli duvarlar, pencere çerçeveleri, süt boruları ve yemliklerin dış yüzeyi seçilmelidir.

Boyama Yöntemi: 100 g AGİTA 10 WG, 65 ml ılık su ile boyanabilir bir kıvam elde edinceye kadar karıştırılır. Bu karışım 40 m2  lik bir taban alanı veya 100 m2 lik duvar/yüzey uygulaması için yeterlidir. Uy­gulama 10×30 cm ebatlarında ve 7-8 farklı noktadan yapılır. Uygulamanın uygun olmadığı bol çatlaklı duvarlarda ise, uygulama karton veya polietilen parça­lara yapılarak, bunların tavana asılması yoluyla da yapılabilir. Bu uygulamanın etkisi 6-8 hafta boyunca devam eder.

Sprey Yöntemi: 100 g AGİTA 10 WG, 0.8 lt ılık suda karıştırılır. Bu karışım bir sprey ile 20 m2 taban ala­nına veya 50 m2 lik duvar/yüzey alanına püskürtülür.

Bu sistem le yapılacak olan uygulamanın etkisi 4-6 hafta devam eder.

Uygulama Önerileri: Uygulama için kullanılacak olan spreyi önerilen miktarda su ile doldurunuz ve AGİTA 10 WG’yi üzerine ekleyiniz. Uygun bir süs­pansiyon elde etmek için iyice karıştırınız. Püs­kürtme işlemine 30 dakikadan fazla ara verilmiş ise, tekrar uygulamaya geçmeden önce karışımı iyice çalkalayınız. AGİTA 10 WG’yi karışımı yaptığınız gün, mümkünse hazırladıktan he­men sonra kullanınız. Kirli ve yeni kireçlenmiş yü­zeylerde uygulamayınız. Ürünün etkinliğinin azalma­sını ve açık alanlara yayılmasını önlemek için, su ve yağan yağmurdan korunması gereklidir. Hayvanların ulaşabileceği ve yalayabileceği yerlere uygulanma­malıdır. Sadece hayvan barınaklarında uygulayınız

ÜRÜN KULLANILIRKEN VE DEPOLANIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Kızgın sıcak yüzeylere veya aleve doğru ilacı püs­kürtmeyiniz. Deri, yüz ve elbise ile temastan kaçının tozlarını so­lumaktan kaçının. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutun. Yiyecek, yem ve uyarıcılardan ayrı depola­yın. Orijinal ambalajında kapalı olarak depolayın Doğrudan güneş ışığı almasını önleyin Arılar için zehirlidir. Ambalajı açılmış ürünü kısa sürede kullanınız. Ürünü oda sıcaklığında, kuru bir ortamda, kapalı ambalajı içinde olmak üzere saklayınız. 35°C’nin üzerinde bulundurmayınız.

Ürün oda sıcaklığında ve kuru ortamda muhafaza edildiği takdirde raf ömrü 2 yıldır.

Hayvan Cinsi

, ,

Ürün Cinsi

Ağırlık

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Agita Sinek ilacı” için yorum yapan ilk kişi siz olun